Firma Entropy Holds jest doświadczonym producentem chwytów wspinaczkowych.

Nasze produkty charakteryzują:

 

 

ksztalty

Ciekawe i ergonomiczne kształty - Chwyty są projektowane przez doświadczonych wspinaczy. Każdy z nich posiada parę możliwości chwytu - w zależności od pozycji przykręcenia. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie rodzaje chwytów. Ponadto nasze chwyty są tak uformowane aby zbędnie nie obciążały twoich stawów i ścięgien. 
 

wytrzymalosc

 

 

Wytrzymały materiał - do produkcji używamy wysokiej jakości materiałów. Nasze wyroby cechuje wysoka wytrzymałość. Chwyty nie pękają. 

 

tarcie

Doskonałe tarcie - to bardzo istotna kwestia. Chwyty Entropy Holds posiadają bardzo dobre tarcie oraz są odporne na "zapychanie" magnezją. Faktura chwytów nie powoduje nadmiernego niszczenia skóry palców, dzięki czemu będziesz mógł wspinać się dłużej.

 

kolory

 Estetyczne kolory - wybór spośród szerokiej gamy kolorystycznej. Barwniki zastosowane przy produkcji są odporne na promieniowanie UV, dzięki czemu chwyty nie wyblakną po dłuższym czasie użytkowania. 
 

woda

 

Odporność na wilgoć - chwyty nie chłoną wilgoci z otoczenia. Doskonale nadają się do użytkowania w pomieszczeniach, a także na otwartym powietrzu np. placach zabaw. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

 

Wszystkie te cechy sprawiają że chwyty wspinaczkowe Entropy Holds posiadają bardzo wysoką jakość użytkową.

 

 

Rozmiary chwytów:

S - do 40 cm3

M - do 90 cm3

L - do 140 cm3

XL - do 200 cm3

XXL - do 400 cm3